Written by 18:18 Genel

Gelinlik İçin Ayakkabı Seçimi

Gelinlik İçin Ayakkabı Seçimi

Gelinlik ayakkabısı, her gelin için, hayatının en önemli gününün tanığı olacak özellikte şık- zarif olmalıdır. Gelin ayakkabısı denince ilk akla gelen yüksek topuklar olmaktadır. Fakat uzun saatler gelinin ayağında kalacak olması dolayısıyla rahatlık ön planda olmalıdır. Salon düğünü, kır düğünü, balo ya da sahil düğünü için farklı model ayakkabılar seçebilirsiniz.

Gelin Ayakkabısı Seçiminde Dikkat

Gelin ayakkabısı seçmek isteyenler öncelikle yapacağı düğün şeklini bilmelidir. Salon düğünü mü? Kır düğünü mü? Yoksa farklı bir Konseptte düğün mü olacak? Karar verdikten sonra nasıl bir ayakkabı kullanması gerektiği düşünülmelidir. Gelin ayakkabıları arasında fiyonklu, düz, kalın – ince topuklu modeller bulunmaktadır.

Gelin adayının tercihi son model ince topuklu ayakkabı ise doğru adres YSF giyimdir. Günün her saati erişim sağlayıp bir birinden güzel düğün ayakkabısı seçebilirler. Kır düğünü yapacak olanlar rahat yürüyebilmesi için kalın topuklu ayakkabı ya da babet türü ayakkabı seçebilir. Salon düğünlerinde dikkat edilecek en önemli konu ayakkabı kaymasıdır.

Ayakkabı seçiminde kaymaz özelliğe dikkat edilmelidir. Kır düğününde gelinin tercihi yüksek topuk ise kalın, dolgu topuklu gelin ayakkabısı doğru olacaktır. Gelin ayakkabısı seçerken damat ayakkabısı ve gelin çiçeği de göz önünde bulundurularak uyum sağlamalıdır.

Gelin ayakkabısı prova yapabilmek için düğünden olabildiğince erken alınmalıdır. Gelinlik provası, gelin ayakkabısıyla yapılmalıdır. YSF GİYİM ürünü gelin ayakkabıları rahat kalıbı, muhteşem tasarımlarıyla beğeniye sunulmaktadır.

Gelin İçin Ayakkabı Fiyatları

Gelin ayakkabısı özel dokusu, kalıbı ve zarafetiyle göz kamaştırmaktadır. Gelin için ayakkabı seçerken ilk düşünülmesi gereken damat nasıl ve ne renk ayakkabı kullanacak? Olmalıdır. Gelinlik ve gelin ayakkabısı gelinin hareketlerini kısıtlamamalıdır. Modern, şık ve ışıltılı olmalı aynı zamanda rahat kalıplı olmalıdır. Hiç bir koşulda gelin, gelinlik ya da ayakkabı rahatsızlığı yaşamamalı mutlu günün tadını çıkarmalıdır.

Sahil ve kır düğünlerinde kısa topuk, sandalet ya da babet tarzı gelin ayakkabısı tercih edilmelidir. Fiyonklu, saten ya da dantel temalı gelin ayakkabıları yerine göre kullanılmalıdır. Bu konuda en yakın gelin ayakkabısı mağazanız Ysf Giyim kuruluşu olan Taliha Giyim olarak 7/24 çalışmaktadır. Uzun yılların sektör deneyimi ve müşteri memnuniyetini aynı kalitede geleceğe taşımak istemektedir.

Gelinlik İçin Ayakkabı Seçimi konusunda hala karar veremediyseniz bu yazımıza bekliyoruz.

(Visited 2 times, 1 visits today)
Close