Written by 21:40 Genel, Moda, Takım Elbise

Takım Elbise Çorap Kemer Ve Aksesuarları

Takım Elbise Çorap Kemer Ve Aksesuarları

Erkek giyim dünyasının azımsanmayacak ölçüde aksesuarları bulunmaktadır. Bu aksesuarlarla sıradan bir kıyafet bile oldukça havalı gözükmektedir. Özellikle takım elbise aksesuarları, takım elbise alışverişi yaparken muhakkak incelenmesi gereken konulardandır. Aksesuar alışverişi yaparken dikkat edilmesi gerekenler aşağıdaki yazıda, konunun uzmanları tarafından detaylandırılmıştır.

Erkek Giyim Aksesuar Çeşitleri Nelerdir?

Erkek giyimin öncü modellerinden olan takım elbise, casual giyim ve spor giyim kategorileri, en çok alışveriş yapılan kategorilerdendir. Bu kategorilere uygun aksesuar seçimleri özenle yapılmalıdır. Hemen hemen her erkek tarafından rahatlıkla kullanılabilen aksesuar çeşitleri şu şekildedir:

  • Çorap
  • Kemer
  • Cüzdan
  • Atkı
  • Kol düğmeleri
  • Kravat çeşitleri
  • Mendil ve yaka çiçekleri

Takım Elbise ile Uyumlu Aksesuar Çeşitleri

Klasik giyiyim modelleri arasında en göze çarpan, hiç kuşkusuz ki takım elbiselerdir. Takım elbiseler ile uyumlu aksesuar çeşitlerinin başında kravatlar gelmektedir. Hem klasik hem de spor kesim modellerine sahip olan kravat çeşitleri ayrıca düz ya da desenli renklerden de üretilmektedir. Bununla birlikte takım ya da ayakkabı ile uyumlu bir kemer, takım elbiseyi yükseltecek fikirler arasındadır.

Spor Takım ile Uyumlu Aksesuar Çeşitleri

Spor takım elbise, sezonun gözde ürünlerinden olan ve en çok satılan ürünlerin başında gelmektedir. Her ortama uyum sağlayabilen duruşu ve rahatlığı ile beylerin dikkatini çekmektedir. Aynı zamanda kamu kılık kıyafet yönetmeliği uyarınca da uygundur.

Spor takım elbiseleri genellikle dar paça oldukları için muhakkak uygun bir çorap ile desteklemek gerekmektedir. Ayrıca takım altına giyilecek ayakkabı seçimi de takım elbiseyi hem daha spor hem de daha klasik bir çizgiye götürebilir. Kamu için klasik, diğer ortamlar içinse casual bir ayakkabı modeli tercih edilebilir.

Klasik Giyim ile Uyumlu Aksesuar Çeşitleri

Klasik giyim, her sezonda, her koleksiyonda yerini alan en yıldızlı kategorilerden biridir. Kravatlar, mendiller, kol düğmeleri, kemerler, hemen hemen tüm aksesuar çeşitleri ile uyumları vardır. Klasik erkek giyim ayakkabı ile giyildiği zaman tamamlanmış olur. YSF Giyim’ in %100 deriden imal edilmiş ayakkabıları, bu ve her takım için kullanışlı olacaktır.

Takım Elbise ve Gömlek Uyumu Nasıl Olmalıdır?

Takım elbise gömlek uyumu, kombinin en dikkat edilmesi gereken noktalarından biridir. Bunun için yardımcı olacak birkaç öneri şu şekilde belirtilmiştir:

Klasik bir görünüm için koyu renkli takım elbise içine beyaz renkli bir gömlek her zaman kurtarıcı bir kombin olacaktır. Bu sebeple dolaplarda muhakkak beyaz bir gömlek olması önerilir.

Kamu için takım elbise giyilecekse, gömlek renklerinin beyaz, gri ya da mavi olması her zaman doğru bir tercih olacaktır. Takım elbisenin de yine siyah, gri ve kahverengi renklerden seçilmesi şık ve ağır bir görünüm için faydalıdır.

Spor bir takım elbise seçilmesi, kombini en kolay ve en canlı renklerin giyilmesi anlamına gelir. YSF Giyim gömlek kategorisi içerisinde yer alan özellikle slimfit ve spor gömlekler, spor takım elbise için harika bir uyum göstereceklerdir.

Erkek Giyimin Trendleri için YSF Giyim

YSF Giyim’ de yer alan onlarca model, ürün çeşidi ve renk skalası, 44 yılın getirdiği uzmanlıkla kategorilendirilir. Yalnızca Türkiye değil tüm dünyaya ihraç edilen erkek giyim ürünleri, dört bir yanda trendleri belirleyen çizgileriyle kullanıcılara sunulmaktadır. Hem aksesuarları hem de tekstil ürünleri ile YSF Giyim, erkek modasını premium standartlara yükseltmektedir.

Takım Elbise Çorap Kemer Ve Aksesuarları hakkında detaylı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

(Visited 4 times, 1 visits today)
Close