Written by 10:27 Genel, Moda

Erkek Sonbahar Aksesuar Kombini

Erkek Sonbahar Aksesuar Kombinleri

Takım elbiseyi gösteren aksesuarlarıdır. Takım elbise aksesuar seçimi ile tarzını gösterir. YSF Giyim aksesuar çeşitleri ile 2022’nin son moda son bahar aksesuar modelleri müşterilerine sunulur. 2022 erkek aksesuarları kol düğmesi, kravat, kemer, çorap, atkı, eldiven, mendil, cüzdan ve boxer çeşitleri, renkleri ile en az takım elbise kadar tercih edilir. Renk seçeneği oldukça geniş olan erkek aksesuar çeşitleri bir erkeğin tarzını ve şıklığını ön plana çıkarır. Kumaşları, desenlerinin mükemmelliği, kalitesi ve kullanım rahatlığı ile YSF Giyim takım elbiseye imzasını atar.

 

YSF Giyim İle Erkek Aksesuar Modelleri

Erkek cüzdan, erkek kemer çeşitlerinde kaliteyi ve klasik şıklık anlayışını ve uyumu görebilirsiniz. 0 deri garantisi ile kahverengi, siyah, lacivert, taba renk seçenekleri bulabilirsiniz. Tamamen Türk malı üretimiyle YSF Giyim garantisi altındadır. Erkek kol düğmesi bir erkeğin kişiliğini anlatan küçük detaylar barındırır.

YSF Giyim, bunun önemini bilerek tasarladığı kol düğmesi aksesuar modelleri modayı yansıtırken takım elbisenin şıklığını göz kamaştırıcı bir hale sokar. Kol düğmeleri şıklığı kadar kullanımı da pratik ve kolaydır. Kararmayan özel metal alaşımla yapılan kol düğmeleri farklı renkleriyle takım elbiseyi mükemmel şekilde tamamlar.

Erkek aksesuar olarak yüz yıllardır vazgeçilmez olan erkek mendil takım elbisenin en sıcak tamamlayıcısıdır. Erkek takım elbise aksesuar modasında tek değişmeyen aksesuar mendil ve kravattır. YSF Giyim, kravat mendil birlikteliğindeki mendil detayını detay olmaktan çıkarıp modern, şık, dikkat çekici bir önceliğe dönüştürür. YSF Giyim’de tarzınıza, seçtiğiniz takım elbisenin rengine göre kravat seçenekleri bulabilirsiniz. Klasik modellerden, spora çeşitli desen ve renkte kravatlar elbette mendili ile mükemmel bir takım elbise aksesuarı olarak göze çarpar.

 

Erkek Takım Aksesuarları

Hem spor tarz kullananlara hem de klasik tercih edenlere hitap edecek aksesuarlar YSF Giyim’in kendi şıklığını ve tarzını yansıtır. 2022 aksesuar modasına kendi çizgisiyle yenilik getiren marka müşterinin zevkini önemser. Zevke hitap ederken kaliteyi, güveni verdiği nitelikli hizmeti ile en üst seviyeye taşır.

O türk sermayesi ile kurulmuş olan YSF Giyim, kaliteli kumaş ve aksesuar çeşitleriyle de 0 Türk menşeili üretimden yanadır. Değişen modayı ve teknolojiyi yakından takip eden YSF Giyim, en iyi eğitimli moda tasarımcıları ve işini özenle yapan üretim ekibiyle hizmetini özenle sürdürmektedir. YSF Giyim tekstil sektöründeki yarım asra yakın deneyimini tasarladığı kombinlerle ve 0 kendine ait üretimlerindeki şıklık ve kalite ile göstermeye devam edecektir.

 

(Visited 5 times, 1 visits today)
Close