Written by 16:37 Erkek Giyim, Genel, Moda, Takım Elbise

Takım Elbisenin Vazgeçilmez Aksesuarları

Takım Elbisenin Vazgeçilmez Aksesuarları

Takım elbise, her erkeğin ihtiyacı, özel günlerin kurtarıcısı olan en önemli kıyafetlerdir. Sadece takım elbise bile başlı başına bir kombinken, tamamlayıcı aksesuarlarıyla birlikte tam anlamıyla bütünleyici olmaktadır.

Takım elbise demek, şık ve elegant beyler demektir. Bunun bilinci ile onlarca farklı modelde yer alan takım elbise çeşitleri ve onlara uygun aksesuarları, YSF Giyim’de uygun fiyatlarla bulmak mümkün olmaktadır.

Takım Elbise Aksesuarları Nelerdir?

Takım elbise, aksesuarları ile ön plana çıkan özellikli bir erkek giyim ürünüdür. Özel günlerden ofis giyimine, günlük giyimden damatlık modellerine kadar birçok yelpazede, farklı seçenekleri bulunmaktadır. Elbette ki takım elbise aksesuarları da takımlar kadar önem arz etmektedir. En çok tercih edilen ve olmazsa olmaz olarak kabul edilen takım elbise aksesuarları şu şekildedir:

Kravat çeşitleri: Klasik, spor, düz, desenli ve rugan olmak üzere onlarca çeşit kravat modeli, takım elbiselerin olmazsa olmazlardır.

Papyon çeşitleri: Papyonlar, özel günlerde muhakkak düşünülmesi gerek bağlayıcı aksesuarlardandır.

Mendil çeşitleri: Ayrı olarak satıldığı gibi kravat – mendil seti olarak da satılmaktadır. Genellikle kravat ile aynı kumaştan üretilen mendiller, en şık takım elbise aksesuarlarındandır.

Kol düğmesi çeşitleri: Kol düğmeleri, takım elbise ve damatlık modelleri için vazgeçilmez aksesuarlardan biridir. Yine YSF Giyim üzerinden; uygun fiyatlarla ‘kravat – mendil – kol düğmesi’ şeklinde de satın alınabilir.

Kemer çeşitleri: Gerek takım elbiselerin gerekse günlük kıyafetlerin elbette ki kuşkusuz en önemli bileşenidir. Kemer çeşitleri, takım elbiselere derinlik ve bütünlük sağlar.

Cüzdan çeşitleri: Her ne kadar takım elbisenin bir parçası olmadığı düşünülse de cüzdanlar, erkeklerin en önemli ve ihtiyaç dahilinde olan aksesuarlarıdır. Özellikle kemer ve cüzdan setleri, takımlarla oldukça uygun olmakta, kombini tamamlamaktadır.

Takım Elbise Aksesuarları Nasıl Seçilir?

Takım elbise aksesuarları, takım elbisenin rengine göre rahatlıkla seçilebilir. YSF Giyim’de bulunan onlarca çeşit takım elbise modeli içerisinde, onlara uygun ve farklı takımlarla da rahatlıkla kombinlenebilen aksesuar modelleri bulunmaktadır. Takım elbise aksesuarları seçilirken;

Muhakkak kravat, kol düğmesi ve mendil uyumuna dikkat edilmelidir.

Kemer rengi, ayakkabı rengi ile uyumlu olmalıdır.

Takım rengi koyu renkli ise; aksesuar seçimi açık ya da zıt renkli olarak tercih edilmelidir. Böylelikle hem aksesuarlar ön plana çıkar hem de takım elbiseye derinlik kazandırılmış olur.

Ton sür ton modasına uyarak tüm takım ve aksesuarlar aynı renk tonları üzerinden de seçilebilir. Burada dikkat edilmesi gereken; renk tonlarının birbirine yakın değil hemen hemen aynı olmasıdır. Bu kombini yapacak beylerin takım elbise seçimini daha açık renklerden yana kullanmaları önerilir.

Aksesuarlarla Zenginleşen Takımlar

Takım elbise aksesuarlar, takımların vazgeçilmez süsleridir. Takım elbiseleri zenginleştirirken daha janti bir görünüme kavuşturan aksesuarlar, takımları spor ya da klasik çizgide istenilen yere oturtur. Onlarca farklı çeşitte ve kaliteli malzemelerle üretilen takım elbise aksesuarları ile erkek modası YSF Giyim ile mümkün olmaktadır.

(Visited 2 times, 1 visits today)
Close