Written by 09:49 Moda, Takım Elbise

Kruvaze Takım Elbise

Kruvaze Takım Elbise

Klas yaka detayları ile kendine has tarzı bulunan kruvaze takım elbise modelleri, özel davetler, resmi toplantılar ve iş hayatında boy göstermekte olan bir takım elbise çeşididir. Bu takımların ayırt edici olan özelliğiyle bu ceket modelleri, genellikle takımın içerisinde yer almaktadır.

Sol tarafın sağ tarafa kapandığı geniş yakalı olan kruvaze takım modelleri, düğmelenerek kullanılır. Özellikle 4 düğmeli model çeşidi tercih edilirken 2 ya da 6 düğmeli tasarımlar da mevcuttur. Farklı kalınlıklarda ve türdeki kumaşlardan üretilmekte olan modelleriyle ise her mevsim kullanılabilir bir seçenektir. Sadece ceketi bile farklı pantolonlar ile kombinlenip pratik bir şıklık sunar.

Kruvaze Takım Elbise Çeşitleri

Erkek moda dünyasında kendisine sağlam bir yer edinmiş olan kruvaze takımlar öncelikle sıra dışı yaka tarzıyla fark yaratan bir model çeşididir. Bu takım elbiselerde kumaş türü, rengi, yakanın genişliği, düğme sayısı ve kesim şekli olarak kendi içinde de oldukça zengin bir çeşitliliğe sahiptir.

Zevklere ve kullanılacak olan yere göre seçim yapılacak olan bu modeller arasından siyah kruvaze takım elbisenin ise ayrı bir yeri vardır. Özel davetlerde ve organizasyonların vazgeçilmezlerinin arasına giren bu takım çeşidi, asaletiyle tüm bakışları üzerine toplayabilecek bir odak noktası olabilir.

Bu detaylarda farklı ve asaleti tercih edenler kişiler için kravuze takım elbiseleri oldukça ideal bir seçimdir. Ysf giyim oldukça fazla ürün seçeneğinin bulunduğu firmamız, profesyonel kadrosu ile size seçimleriniz konusunda yardımcı olacaktır.

Kruvaze Takım Modellerinde Birkaç Kombin Önerisi

Aslına bakılacak olursa kombinleme tamamen kişinin kişisel zevkine, mevsime, ortama ya da partnerinin seçimlerine bağlı olabilir. Çünkü biri için oldukça şık olan bir kombin başka birine hiç uymayabilir. Ancak bir takım kombinler vardır ki asaletiyle klasikleşmiştir. Örneğin siyah kruvaze takım elbise için olmazsa olmaz renklerden biri de beyaz bir gömlektir.

Ancak duruma göre açık mavi, krem tonları, bordo, kırmızı, yeşil ya da farklı bir gömlek rengi de tercih edilebilir. Bunun yanı sıra antrasit ya da lacivert slim fit kruvaze takımlar da yine siyah gibi önce beyaz gömlekle kombinleme düşünülür sonrasında ise tamamen kişinin hayal gücüne kalır.

Kruvaze Takım elbise modellerini incelemk için sizleri ysfgiyim.com/kruvaze-takim-elbise sayfasına bekliyoruz.

(Visited 9 times, 1 visits today)
Close